Zpět do obchodu

Registrace

O mně

O mně

 

Jmenuji se Markéta Purkartová, jsem Theta healer a autorka transformační keramiky tvořené skrze ruce, srdce a duši v napojení se na posvátná místa Matky Země a energii Zdroje.

Propojuji energii s hmotou a hmotu s energií.

Zemskou energii se Zdrojovou energii.

 

S transformační keramikou mám zkušenosti více než 20 let. Nejen sobě, ale i řadě klientů jsem s transformační keramikou nebo transformačním intuitivním tvořením zharmonizovala život do radosti, spokojenosti a blaženosti.

 

Jsem průvodce a ukazuji práci s hlínou i s duchovním rozměrem.

Jedná se o fyzickou a energetickou práci ve hmotě, která může nastartovat vnitřní změny, prožitky a vnímání sama sebe i okolí s hlínou v dlaních.

Součástí transformačního intuitivního tvoření je i ThetaHealing®.

 

Provedu tě na ThetaHealing® session či na transformačním intuitivním tvořením individuálně či na skupinových workshopech on-line či off-line v Plzni či u Tebe ve Tvém prostředí.

Nebo si můžeš vybrat originální kousek autorské tvorby či si dopřát originální kousek na zakázku přímo pro Tebe pod značkou Markétiny poháry ze Zahradního ateliéru. S individuální zakázkou se na mne obrať a vše si individuálně domluvíme.

 

Specialitou jsou Yoony mističky a Faloos, které slouží na zvědomění si kvalit vnitřní ženy a muže.

 

 

 

Jsem Theta healer s pěti mezinárodními certifikacemi ThetaHealing® a neustále prohlubuji a zdokonaluji své znalosti a schopnosti.

 

Absolvovala jsem certifikačními kurzy:

Basic DNA

Advanced DNA

Dig Deeper

You And The Creator

Manifesting And Abundance

 

Mým učitelem ThetaHealing® je James Dove se kterým jsem prošla všechny certifikační kurzy.

Mezi mé další učitele patří Arrameia Auraire Araiss, Indra Silar, každý Theta healer, který mě provázel na session, každý klient a jeho životní cesta mi je  velkou inspirací.

 

V Human designu jsem manifestující generátor.

Hlavní dary mé duše je Tvůrce a vedlejší dar Soucitu, vedlejší dary jsou hlavní Moudrost a vedlejší Řečník.

 

 

Certifikát ThetaHealing Markéta Purkartová(5)   Certifikát ThetaHealing Markéta Purkartová(4)   Certifikát ThetaHealing Markéta Purkartová(2)  Certifikát ThetaHealing Markéta Purkartová(1)  Certifikát ThetaHealing Markéta Purkartová

Zpět do obchodu