Zpět do obchodu

Registrace

ThetaHealing®session

 

ThetaHealing® je energetická metoda léčení v Theta vlnách a v napojení se na ZDROJ. Pomocí metody ThetaHealing® Ti pomůžu najít a změnit hluboká přesvědčení v Tvé mysli.

 

  • Jedná se o revoluční metodu, která Ti pomůže zkvalitnit Tvůj život.
  • Již během jedné ThetaHealing® session uvidíš jasný důkaz o proběhlé změně.
  • Na začátku ThetaHealing® session můžeme udělat svalový test a po skončení ThetaHealing® session znovu. Tímto testem si můžeš ještě více zvědomit tu změnu, která proběhla do každé Tvé buňky, na všech Tvých úrovních.
  • Během této práce se mění podvědomá přesvědčení, která nás blokují ve spokojeném a šťastném životě v plném zdraví, radosti a hojnosti na všech našich úrovních.

 

Podrobnější informace si můžeš přečíst zde: ThetaHealing® session.

Jak postupovat?

Vyber si poukaz, který s tebou nejvíce ladí, po potvrzení objednávky uhraď cenu poukazu. Následně Ti zašlu potvrzující e-mail o proběhlé platbě a doklad o zaplacení, a zároveň Ti bude doručen odkaz na rezervační systém, kde si vybereš ten nejvhodnější termín pro Tvou ThetaHealing® session.

Nevíš, jaký poukaz si vybrat?

Potřebuješ poradit s výběrem? Rezervuj si prostřednictvím níže uvedeného odkazu 20 minut svého času a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro Tebe: https://calendly.com/marketinypohary-thetahealingsession/uvodni-20-minutova-konzultace

Máš speciální slevový kód?

Zadej kód do poznámky v košíku a vyčkej na potvrzení své slevy! Slevu Ti nejprve potvrdím a zašlu Ti upravenou objednávku. Až poté prosím uhraď příslušnou částku. Po zaevidování platby Ti bude doručen doklad o zaplacení současně s odkazem na výběr Tvého termínu.

Potřebuješ jiný termín, než který Ti rezervační systém nabízí?

Kontaktuj mě prosím a vždy se domluvíme tak, aby to bylo v souladu se všemi zúčastněnými stranami.

Jak se sejdeme a propojíme?

Sejdeme se on-line skrze aplikaci Google Meet. Po dohodě se můžeme propojit i přes Messenger, WhatsApp nebo telefonicky.

Těším se na Tebe!

 

Markétiny poháry ThetaHealing Session.cz on-line hodina a půl Kód: 249
Zhmotni si své nitro
 
15 000 Kč
Detail
Kód: 329
3 položek celkem
 
 
 
???????????? 
 
 
Libuše Petrovic
www.libusepetrovic.cz
Koučka, lektorka a parťačka na vaší cestě vpřed
 
????????????
Zpět do obchodu