Zpět do obchodu

Registrace

Reference

Krásná slova od zákazníků

 

 

PřidatHezké odpoledne, milá Markéto, děkuji Vám za mailík. Těším se na krásnou mističku vyrobenou Vašima rukama a Vaší duší. Opravdu si jí vybralo mé tělo, jak píšete. Při pohledu na její fotografii jsem cítila silné

 

 

 

 

 

Na den, kdy jsem se seznámila s Markétkou opravdu nezapomenu.

Úplně živě si pamatuju, jak jsem si to ráno tahala tarotovou kartu (to dělám ve významných dnech, kdy cítím, že mám) a mým průvodcem pro onu středu bylo ESO POHÁRŮ, neuvěřitelné, že?

A to jsem vůbec netušila, co ode mě bude ta optimistická zajímavá žena potřebovat. Jedna z mých profesí je mimojiné grafik.
Seděly jsme spolu v kavárně a vše si postupně vyjasňovaly.

Mladá výtvarnice ode mě potřebovala pomoci s letáčky. Hovor vesele plynul a já si prohlížela tu nádheru, která na mě z jednotlivých fotografií pohárů dýchala (v hlavě mi samozřejmě jel ten ranní tarot :)).

Poháry na mě působily jako živé emotivní bytosti a okamžitě si mě získaly, promlouvaly na mě květy života, stromy v rozpuku, matky Země, ale i třeba houbičky, kalichy ..zkrátka to se musí vidět. A protože jsem fanouškem starých a původních ceremonií, rituálů a obřadů, byl jeden Markétin pohár přítomen na mojí rituálové svatbě v lese u menhirů.
Pili jsme z něj společně poprvé vodu ze studánky jako manželé. Do vody se dá vetkát přání, myšlenka, emoce i třeba víra nebo zdraví .... pohár se pak stane nositelem této idey.
Nikdy na tento Den nezapomenu.

Pohár je mi srdečnou vzpomínkou a nezahálí na domácím oltáři ani teď.
Doprovázel nás při oslavě Beltainu nebo při přechodvém rituálu mojí kamarádky..
Dnes už vím, že mi bude věrným partnerem na dalších významných rodových slavnostech.
Děkuji Markétko za ten nápad, za to, co dáváš světu ...

Kateřína Vojtová

 

 

Milá Markéto, děkuji za krásnou nadčasovou práci, vyplněnou Duchem!!! Máte nadčasové myšlení, které teprve přijde do myšlení a pochopení lidí. Jen čas ukáže. DŮVĚŘUJTE!!! L.CH.

 

 

 

 

77397978_1184939408370141_2177796792735760384_n_1

 

 

 

Návrh bez názvu(10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu