Zpět do obchodu

Registrace

Yoony mističky

Yoony mističky

 

Logo Yoony mističky

 

Jako jsme každá žena jiná, tak i Yoony mističky je každá jiná a originální.

 

Každá je úplně s jinou energii, krásou, více či méně ukrytou vášní, extází, láskou, moudrostí, otevřeností, radostí, jemností, intenzitou, úctou a pokorou, ....

 

Každá žena či muž Yoony mističku používá jinak - individuálně. Pro oslavu, rituály, poléčení, propojení se svou ženou, se svým lůnem, se svojí moudrostí, posvátností, božsvím.

 

Tak jako každý z nás je jedinečná a unikátní bytost se svoují moudrostí. Stačí jen v důvěře naslouchat a nechat se vést v důvěře svým nitrem.

 

Yoony mističky ve tvaru ženské svatině, yoni, vulvy, kundičky, lasturky, používá jinak a jiným způsobem i záměrem.

 

Muži používají mističky pro své vnitřní ženy, jejich nasycení, oslavu, rituál svého vnitřního ženství, podpůrný předmět ....

 

Každá žena používá mističku také jiným způsobem a záměrem.

Například rituální omývání, oplachování, jak pod tekoucí voudou doma či v přírodě: v potůčku, řece i v moři.. I tam si ženy vozý Yoony mističky a pracují na svém vnitřním světě ženství skrze fyzický předmět.

Možností je opravdu mnoho, více se o tom časem rozepíši, tak mě sleduj, jak na webu, tak i na Instagramu či FB, ať ti nic neunikne.

 

To hlavní co s mističkou dělat je:

Držet v rukách a rozmlouvát se svojí kundičkou skrze postátný předmět držený v rukách je mocný nástroj, který nám otevírá brány naší moudrosti a pradávného vědění.

 

Tyto mističky již své majitele či majitelky mají:

 

        

 

 

            

 

          

 

      

 

       

 

  Zatím pouze tyto Yoony mističky. Ostatní fotky již prodaných Yoony mističek vložím snad brzy. Emotikon štěstí

     

Zpět do obchodu